Firma ODAV FASSAAD OÜ on Eestis tegev juba üle 7 aasta (varasemalt FIE-na). Toodame ja müüme fassaadikive, termopaneele ning dekoratiivseid siseviimistluskive.

Maja fassaad on alati olnud hoone ehitamisel väga oluline etapp. Antud tööd on olulised ehitise sokli puhul, kuna just see osa vajab erilist kaitset väliste faktorite eest.

Selle protsessi dekoratiivne osa on samuti tähtis ning sõltub valitud viimistlusmaterjalist.

Nõudlust paneelide järgi selgitavad toodete erilised omadused. Toodetel on kõrged ajale vastu pidanud näitajad, mistõttu soetatakse paneele sokli ja majaesiste vooderdamiseks või kasutatakse neid fassaaditoodetena.

Soklikivide meeldiv välimus kaunistab ehitist ning ühtlasi tõstab maja vundamendi energiasäästlikke omadusi, pikendab maja soojustamiseks kasutatud materjalide eluiga.

Kiviviimistlust imiteerivate paneelide eelis seisneb selles, et toodete vahel ei hakka aja möödudes kasvama sammal, liitekohtadel ei moodustu hallitus, erinevalt näiteks graniidist.

Toodete valmistamise tehnoloogia eeldab erinevate lisandite kasutamise, mis teevad toote veekindlaks, kõrge niiskuse ning temperatuurikõikumiste suhtes vastupidavaks.

Lisaks sellele, et tooted ei võimalda mikroorganismidel areneda selle pinnal ning liitekohtades, kaitsevad nad ka vundamenti putukate eest.

Viimistluskivi on maja fassaadi viimistlemise viiside hulgas populaarsuselt liider, loovutades oma koha vaid tuntud krohvile. Lisaks sellele, et kivifassaadil on kaunis ja originaalne välimus, lisab see samuti vastupidavust ning pikendab seinade eluiga.

Kivifassaad on võimeline muutma maja välimust suursugusemaks ning peenemaks. Loodusliku mustri ilu muudab fassaadi unikaalseks kunstiteoseks.

Fassaadikivi on vastupidav kõrge niiskuse, temperatuurikõikumise ning mehaaniliste mõjutuste suhtes.

Samuti pikendab kivi lisakiht väliseinte ning terve ehitise eluiga. Kivi ei toeta põlengu protsessi ega levita tuld, mis omakorda tõstab hoone tuleohutuse taset.

Kipsist viimistluskivi toodetakse ohutust töödeldud mineraalist, mistõttu sobib see eluruumide siseviimisluseks. Remondi ajal ei pea seda lihvima. See kunstlik materjal on sile juba tootmise käigus, mistõttu ei tekita töö selle materjaliga tolmu ega prügi.

Kipsplaadid on kaalult kerged, mistõttu sobivad nad õhukeste kipskartongist vaheseinte ning kaarte dekoreerimiseks. Alati ei pea selline konstruktsioon naturaalse materjali kaalule vastu.

Kõik toodetes sisalduvad elemendid on inimese tervisele ohutud, neil puudub lõhn ning nad ei aurusta toksilisi ühendeid.

Paneelide monteerimine ei nõua rasket tööjõudu, mistõttu võib ka iseseisvalt paigaldamist teostada.

 
ODAV FASSAAD OÜ, tel. +372 53 783 147, email: odavfassaad@gmail.com Design by BAZIL-ART